Επενδυτικός Σύμβουλος

Είναι γεγονός ότι το σύγχρονο επενδυτικό περιβάλλον είναι σύνθετο και απρόβλεπτο. Οι ευκαιρίες πολλαπλασιάζονται καθημερινά, αλλά και οι εκπλήξεις διαδέχονται η μία την άλλη.

Σε μια  δύσκολη  οικονομική περίοδο ο Επενδυτικός Σύμβουλος εκτός από την πιστή ακολουθία και σωστή εφαρμογή όλων των βασικών αρχών επένδυσης, αυτοματοποιεί πολλές κρίσιμες διαδικασίες, κάνοντας  πραγματικά εύκολη  υπόθεση τη σωστή και αποδοτική διαχείριση των κεφαλαίων των επενδυτών.

INVESTMENT ADVISOR

Καθήκοντα

  1. Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
  2. Προσδιορισμός επενδυτικού προφίλ  υποψηφίων πελατών
  3. Σωστή επιλογή οικονομικών στόχων και σχεδιασμός πλάνου επενδύσεων
  4. Βέλτιστη Επιλογή Αμοιβαίων κεφαλαίων και  Διαχειριστών

Επιθυμητά Προσόντα

  1. Πτυχίο Χρηματοοικονομικής Κατεύθυνσης
  2. Ηλικία μεγαλύτερη των 28 ετών
  3. Ευχέρεια επικοινωνίας, δυναμικός χαρακτήρας και οργανωτικότητα
  4. Καλή γνώση Η/Υ – Αγγλικής Γλώσσας
  5. Εμπειρία σε Τραπεζικές – Επενδυτικές υπηρεσίες επιθυμητή

Παροχές

  1. Δυνατότητα πολύ υψηλών αμοιβών
  2. Διαρκής υποστήριξη με επικοινωνιακό υλικό (Μarketing Tools)
  3. Συνεχής και δια βίου εκπαίδευση
  4. Προετοιμασία για την απόκτηση επαγγελματικής άδειας
Είναι αυτή η καριέρα που σου ταιριάζει?
Αν ναι, στείλε μας το βιογραφικό σου!

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ